WEBTR HAKKINDA


Geleneksel mecradan, dijital mecraya bir çok alanda çözüm üretiyoruz.


Yazılım dünyası sürekli bir gelişim ve inkişaf içerisinde.

AR-GE desteği olmayan yazılımlar güncelliğini kaybetmekle beraber, cazibesini de yitirmektedir.

Güncel ve süreklilik arzeden çözümler için çözüm ortaklarına ve müşterek harekete ihtiyaç var. 

Bu münasebetle ülkemizin yerli web içerik yazılımı olan WebTR'in AR-GE çalışmaları İmkan Ltd. Şti. ile bayilik çalışmaları webvizitim ile beraber yürütmektedir.


Web Yazılımları

Web dünyasında ihtiyacınız olan her türlü, içerik yönetimi ve program, güncel yazılım standartlarına uygun olarak hazırlanır.

Özgün Web Sitesi Kurulumu

Kurumsal ihtiyaçlarınızı dinliyor, istek ve arzularınız çerçevesinde size en uygun tasarımları uyguluyoruz. 

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak sitenizin ziyaretçi sayısını artırır ve daha az reklamla daha çok insana ulaşmanızı sağlar. Bunun için web sitelerinizi optimize ediyor ve standartlara uygun hale getiriyoruz.

Sanal Pos Entegrasyonu

Tüm içerik yönetim sistemleri ve e-ticaret çözümleri için sanal pos altyapısı entegrasyonu sağlıyoruz.. Ayrıca Iyzico ve Goshopier çözümleri de sunuyoruz.

E- Ticaret

Özel tasarımlı, orta ve küçük çaplı ürün yelpazesine sahip tüm firmalar için e-ticaret altyapımız mevcuttur. Şablon ve standart tasarımlı sitelerin çok ötesinde bir e-ticaret deneyimi yaşayın.

Video Dersler

Videolarınızı satmak mı istiyorsunuz. Video dersleriniz veya özel çalışmalarınızı kolayca üyelerinize satabileceğiniz ve gelişmiş raporlarla takip edebileceğiniz ideal bir çözümümüz var.


WEBTR TARİHİ GELİŞİM SÜRECİ


Fırat Teknokent Faaliyetlerimiz

​​​​​​​


Ar-Ge faaliyetlerimize dair sunum yaptık.

Tekoloji ve Sanayi Bakanımız, Sayın Mustafa Varank'ın Fırat Teknoket'e yapmış olduğu ziyaret münasebetiyle tanıtım standı açtık ve  İl valimiz ve beraberindeki heyete Ar-Ge çalışmlarımıza dair sunum yaptık. 

Fırat Teknokent kapsamında faaliyet yürüten başarılı Ar-Ge projelerinden biri olarak, il valimize ve beraberindeki heyete, geliştirdiğimiz yazılımla ilgili sunum yaptık.DİSTRİBÜTÖRLER

DOĞU ANADOLU

WebTR'nin Doğu Anadolu bölge distribütörlüğü için bölgenin tanınmış reklam ajanslarından Ela23 Ajans ile ön mutabakat protokolü oluşturuldu.

DÖRT BAŞLIK ALTINDA TÜRKİYE GENELİNDE YENİ ÇÖZÜM ORTAKLARI ARANMAKTADIR.


  • TASARIMCI
  • BAYİ
  • İL BAYİİ
  • BÖLGE BAYİİ

Yükleniyor