WEBTR'nin ÇÖZÜM ORTAKLARINA YÖNELİK HİZMETLERİ

Yerli Web İçerik Yönetim Sistemi WEBTR, asrımızın gelişen sektörü internet alanında Reklam Ajanslarına, Son Kullanıcılara, Kurumsal Firmalara, E- Ticaret sahasına, Domain, Hosting firmalarına ve Bayilik sitemine sahip teşekküllere yönelik çözümler üretmeye devam ediyor.REKLAM AJANSLARI

Web sektöründeki son 15 yıldaki olumsuz gelişmemeler sebebiyle  Reklam Ajanslarının neredeyse tamamına yakını, internet sitesi tasarım hizmeti vermemektedir.

WEBTR olarak sektörün problemelrine yönelik 26 ilde gerçekleştirdiğimiz birebir görüşmeler sayesinde Reklam Ajanslarının haklı endişelerinin büyük bir kısmını giderecek tarzda bir yazılım ve çalışma tarzı oluşturduk.


Reklam Ajanslarına Yönelik Çözümler:

26 ilde 375 noktada yaptığımız birebir görüşmeler neticesinde, problemler tespit edildi ve tatmin edici çözümler geliştirildi.


PROBLEM 1 : Kalifiye personel yok.

ÇÖZÜM : Kartvizit dolduracak kabiliyetteki bir ajans çalışanı, WEBTR CMS üzerinden web sitesi oluşturabilecek.

PROBLEM 2 : Müşterinin ardı arkası kesilmez güncelleme talepleri oluyor.

ÇÖZÜM : Müşterileriniz, WEBTR yönetim paneliyle bilgisayar, tablet veya telefonu kullanarak kolayca sitem güncellemesi yapabilecek.

PROBLEM 3 : Müşterilerimizi memnun etmek güçtür.

ÇÖZÜM : Sektörün en iyisi, “asp net mvc razor” alt yapısına sahip WEBTR ile müşterlilerinizi tatmin edebilecek çözümler üretebileceksiniz.

PROBLEM 4 : Hizmet sektöründe KDV maliyetleri yüksek.

ÇÖZÜM : Faturalandırmadan kaynakalnan farkları WEBTR karşılayacak.

PROBLEM 5 : Sektördeki suiistimaller sebebiyle büyük bir güvensizlik sözkonusu.

ÇÖZÜM : KOSGEB Ar-Ge İnovasyon başarı belgeli WEBTR, müşterinize güven verecektir.

PROBLEM 6 : Google SEO uyumu için maliyeti yüksek destek çözümleri almak zorunda kalıyoruz.

ÇÖZÜM : WEBTR CMS sistemi, Google SEO yumlu olmakla beraber, admin paneli vasıtasıyla ücretli destek alamaya ihtiyacı duymadan Google optimizasyonlarınızı kendiniz gerçekleştirebileceksiniz.


Kullanıcıya Yönelik WebTR Çözümleri


Son kullanıcıların bireysel veya kurumsal web sitesini doğrudan kendilerinin oluşturmak istemesi ve akabinde admin paneli vasıtasıyla kendilerinin idare edebilmeleri; internet sitelerinin içeriğini desteğe ihtiyaç duymadan değiştirebilmeli açısından, son derece kullanışlı, "sürükle bırak, tıkla değiştir" tarzında çalışan, yüzde yüz dinamik bir admin paneli geliştirdik. 

İNTERNET ALT YAPILI ÜRÜN VE HİZMETLERİN GENEL AVANTAJLARI


Mekânsal kayıtsızlık, Zamansal verimlilik, Sorunsuz tahsilat, Minimum maliyet, Maksimum iletişim istiyorsanız; sanal âlemden hizmet almalı ve sanal âlemde hizmet vermelisiniz.

Bu beş hususu maddeler halinde biraz açalım isterseniz.

1_ Mekân ve zaman kaydı olmadan hizmet alıp/verebilir, tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

2_ Müşterinize sunacağınız ürünlerin hazırlanması ve teslimi merhalelerinde hammadde ve kargo sıkıntısı çekmezsiniz.

3_ Vereceğiniz hizmet ve ürünle ilgili yetersiz kaldığınız noktada, anında (mekan ve zaman kaydı olmadan) destek ve takviye bulabilirsiniz.

4_ Vermiş olduğunuz ürün ve hizmete bedel yapacağınız tahsilatta inisiyatifi hiçbir zaman kaybetmezsiniz.

5_ Yapmış olduğunuz hiçbir çalışma zayi olmaz. Zira satışı gerçekleşmeyen her ürün ve hizmet, sonraki taleplerin alt yapısını oluşturur.

6_ Mekân ve zaman kaydı olmadan firma ve marka değeri oluşturabilirsiniz.

7_ Oluşturmuş olduğunuz müşteri portföyü ve emek verdiğiniz marka ve firmayı mekândan azade bir tarzda değerinden satabilirsiniz.

8_ Günümüzde reel sektörde faaliyet gösteren birçok yatırım, zamanın hızlı akışı ve teknolojideki anlık değişimler sebebiyle kısa zamanda değerini yitiriyor. Hâlbuki yazılım dünyasına yaptığınız yatırımlar her geçen gün değer kazanır.

9_ Dünya üzerindeki insanların dilleri ve zevkleri farklı olsa da, yazılım dünyasına ait çözümler her ülke insanı için aynı ihtiyaç seviyesindedir. Dolayısıyla yazılım dünyasına ayırdığınız mesai, Dünyanın her yerinde anlam ve kıymet bulur.


Domain ve Hosting Firmalarına Yönelik Çözümler

Domain ve Hosting hizmeti veren firmalar, yerli web içerik CMS sistemlerinini yetersizliği sebebiyle, yabancı CMS sistemleri üzerinden hizmet veren Domain ve Hosting firmalarıyla rekabette zorluklar yaşamaktadırlar.

"Domain alana web sitesi ücretsiz" sloganıyla satış yapan yabancı CMS sistemli firmalar hem büyük bir satış üstünlüğü kazanmaktalar, hem de malesefki ülkemize ait dataların %80'ini dışarı taşımaktalar.

WEBTR, geliştirdiği yerli web içerik yönetim sistemi sayesinde, yabancı CMS sitemlerle rekabet gücünüzü arttıracağı gibi ülkemize ait verilerin dışarı akmasını da önleyecektir.


Organize WEB Çözümleri

Parti, Vakıf, Dernek, hastane, Üniversite veya bayilik ağına sahip marka firmalar gibi birden çok birim ve organizasyona sahip teşkilatlar, WebTR Organize Web Çözümleri sayesinde kendi aralarında koordineli çalışan sitelere kavuşacak. Böylelikle düşük maliyetli etkin tanıtımlar sağlanacak

Yükleniyor